Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.sk

FIT ZÓNA OPEN AIR DAY 2019

Tak ako každý rok aj teraz sa prvú augustovú nedeľu rozoznela hlasná hudba striedaná s hlasnými pokrikmi plnými sily a vášne. Tentokrát to bolo na terase obchodného domu Tulilp v Martine. 

Fit-Zóna open air day 2019! 

Stretli sa tu partie ľudí z rôznych častí Slovenska aby sa mohli zísť so svojim športovými priateľmi a zažiť tak opäť kúsok eufórie zo skvelých tréningov ako je Jumping, Piloxing SSP, Pound Pro a Deep Work

Piloxing SSP

Inštruktori sa vystriedali na pódiu presne tak aby všetko do seba zapadlo ako dokonalé puzzle. Začali sme z ostra Jumpingom, pretancovali sa cez ladné pohyby Piloxing SSP. Rozvášnili sa pri Pound Pro a zakončili to poriadnym holistickým tréningom Deep Work.

Počas štyroch krásnych hodín nabitých športom kde počasie až do príchodu akcie vyzeralo stále na dážď. O čom svedčili aj jeho dlhodobé predpovede. Neuveríte, ale Katka má zrejme výborné kontakty aj s niekym hore 🙂 Svietilo slnko. 

Jumping

Tomu hovorím parádna akcia. Zariadiť všetko toto a ešte vybaviť aj famózne dovolenkové počasie ako na želanie? Toto zrejme nebude len o kontaktoch. Ja tomu hovorím: “Kto má dobré srdce tomu sa dobre vodí.”

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *