Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

FIT ZÓNA OPEN AIR DAY 2019

Tak ako každý rok aj teraz sa prvú augustovú nedeľu rozoznela hlasná hudba striedaná s hlasnými pokrikmi plnými sily a vášne. Tentokrát to bolo na terase obchodného domu Tulilp v Martine. 

Fit-Zóna open air day 2019! 

Stretli sa tu partie ľudí z rôznych častí Slovenska aby sa mohli zísť so svojim športovými priateľmi a zažiť tak opäť kúsok eufórie zo skvelých tréningov ako je Jumping, Piloxing SSP, Pound Pro a Deep Work

Piloxing SSP

Inštruktori sa vystriedali na pódiu presne tak aby všetko do seba zapadlo ako dokonalé puzzle. Začali sme z ostra Jumpingom, pretancovali sa cez ladné pohyby Piloxing SSP. Rozvášnili sa pri Pound Pro a zakončili to poriadnym holistickým tréningom Deep Work.

Počas štyroch krásnych hodín nabitých športom kde počasie až do príchodu akcie vyzeralo stále na dážď. O čom svedčili aj jeho dlhodobé predpovede. Neuveríte, ale Katka má zrejme výborné kontakty aj s niekym hore 🙂 Svietilo slnko. 

Jumping

Tomu hovorím parádna akcia. Zariadiť všetko toto a ešte vybaviť aj famózne dovolenkové počasie ako na želanie? Toto zrejme nebude len o kontaktoch. Ja tomu hovorím: “Kto má dobré srdce tomu sa dobre vodí.”

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Opäť do super formy s FIT Zónou už od 26.05.2021

Milí klienti, od 26.4.2021 sa opäť stretneme v našej FIT Zóne, samozrejme v obmedzenom počte 🙂 Veľmi sa tešíme a už dnes sa môžete rezervovať na svoju obľúbenú lekcie.

Dávame do pozornosti NOVINKY, postupne budeme pridávať aj iné lekcie do rozvrhu. Tešíme sa na novú inštruktorku Katku Š na lekcie BODY PUMP FX.

Všimnite si zmeny časov, resp. ktoré dni sa čo cvičí 🙂 Sledujte rezervačný systém, niektoré lekcie sa ešte môžu pridávať 🙂

Ďakujeme za dôveru a podporu počas posledných mesiacov a vidíme sa 🙂

Rezervačný systém opäť SPUSTENÝ