Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

To ste mali zažiť! Move academy Reebok tour v Martine

To ste mali zažiť! Move academy Reebok tour v Martine

Lístok kúpený už približne mesiac dopredu a ja ležím v posteli s nejakou trápnou chrípkou alebo niečím podobným. 

Ledva som sa pohybovala po byte, takmer nič nejedla, len som ležala v posteli. Stále ležím v posteli a úžasná akcia sa blíži. Vsugerovala som si, že som zdravá a každým nádychom sa uzdravujem.

Hneď za vstupom nás vyspovedala pani za počítačom. Identifikovali sme sa menom a ona nám za to, že sme boli také milé, odovzdala silikónový ružový náramok s vyrytým nápisom – Move academy. A ako bonus sme dostali bielu papierovú taštičku, kde nás čakali ďalšie prekvapenia v podobe telového mlieka a ďalšieho krému, plus malý snack k športovaniu. Bolo to veľmi príjemné prekvapenie.

Čítať ďalej

Opäť do super formy s FIT Zónou už od 26.05.2021

Milí klienti, od 26.4.2021 sa opäť stretneme v našej FIT Zóne, samozrejme v obmedzenom počte 🙂 Veľmi sa tešíme a už dnes sa môžete rezervovať na svoju obľúbenú lekcie.

Dávame do pozornosti NOVINKY, postupne budeme pridávať aj iné lekcie do rozvrhu. Tešíme sa na novú inštruktorku Katku Š na lekcie BODY PUMP FX.

Všimnite si zmeny časov, resp. ktoré dni sa čo cvičí 🙂 Sledujte rezervačný systém, niektoré lekcie sa ešte môžu pridávať 🙂

Ďakujeme za dôveru a podporu počas posledných mesiacov a vidíme sa 🙂

Rezervačný systém opäť SPUSTENÝ