Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

To ste mali zažiť! Move academy Reebok tour v Martine

To ste mali zažiť! Move academy Reebok tour v Martine

Lístok kúpený už približne mesiac dopredu a ja ležím v posteli s nejakou trápnou chrípkou alebo niečím podobným. 

Ledva som sa pohybovala po byte, takmer nič nejedla, len som ležala v posteli. Stále ležím v posteli a úžasná akcia sa blíži. Vsugerovala som si, že som zdravá a každým nádychom sa uzdravujem.

Hneď za vstupom nás vyspovedala pani za počítačom. Identifikovali sme sa menom a ona nám za to, že sme boli také milé, odovzdala silikónový ružový náramok s vyrytým nápisom – Move academy. A ako bonus sme dostali bielu papierovú taštičku, kde nás čakali ďalšie prekvapenia v podobe telového mlieka a ďalšieho krému, plus malý snack k športovaniu. Bolo to veľmi príjemné prekvapenie.

Čítať ďalej

Aj napriek tomu, že nám je jasné, že jedinou a naozaj účinnou obranou proti akémukoľvek vírusu je vlastná IMUNITA. Taktež vieme, že základom silnej imunity je pravidelný pohyb,zdravá strava, psychická rovnováha a pod, nové nariadenie vlády zatvára našu FIT Zónu od štvrtka 15.10.2020 na neurčité obdobie.
Je nám to ľúto, no od tohto dátumu sa osobne v našom centre neuvidíme, ale ak máte záujem o napredovanie, alebo udržanie sa v zdravej kondícii, tak máme v ponuke naše web stránky, kde nájdete lekcie na BOSU, Jumping aj iné cvičenia ako sú TABATA, HIIT, Piloxing, DeepWork, Pound.
https://online.fit-zona.sk