Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

Jumping® Body Styling

Silovo - dynamické  cvičenie na  patentovaných trampolínach sprevádzané motivačnou hudbou, inštruktor počas lekcie kombinuje posilňovacie cviky s cvičením Jumping v rôznych intervaloch, účelom tohto tréningu je spevnenie tela, posilnenie hlbokého stabilizačného systému a zlepšenie kondície. Tento typ tréningu je vhodný pre každého, keďže tempo je pomalšie ako na klasickej lekcii Jumpingu. Počas lekcie sa používajú rôzne pomôcky ako sú jednoručky, gumové expandre, medicinbaly, body shape tyče, overbally a na záver každej lekcie sa budete zvlášť venovať posilňovaniu brušných svalov.

Kapacita 15 miest.

Každú stredu o 19:10

Opäť do super formy s FIT Zónou už od 26.05.2021

Milí klienti, od 26.4.2021 sa opäť stretneme v našej FIT Zóne, samozrejme v obmedzenom počte 🙂 Veľmi sa tešíme a už dnes sa môžete rezervovať na svoju obľúbenú lekcie.

Dávame do pozornosti NOVINKY, postupne budeme pridávať aj iné lekcie do rozvrhu. Tešíme sa na novú inštruktorku Katku Š na lekcie BODY PUMP FX.

Všimnite si zmeny časov, resp. ktoré dni sa čo cvičí 🙂 Sledujte rezervačný systém, niektoré lekcie sa ešte môžu pridávať 🙂

Ďakujeme za dôveru a podporu počas posledných mesiacov a vidíme sa 🙂

Rezervačný systém opäť SPUSTENÝ