Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

Jumping® Body Styling

Silovo - dynamické  cvičenie na  patentovaných trampolínach sprevádzané motivačnou hudbou, inštruktor počas lekcie kombinuje posilňovacie cviky s cvičením Jumping v rôznych intervaloch, účelom tohto tréningu je spevnenie tela, posilnenie hlbokého stabilizačného systému a zlepšenie kondície. Tento typ tréningu je vhodný pre každého, keďže tempo je pomalšie ako na klasickej lekcii Jumpingu. Počas lekcie sa používajú rôzne pomôcky ako sú jednoručky, gumové expandre, medicinbaly, body shape tyče, overbally a na záver každej lekcie sa budete zvlášť venovať posilňovaniu brušných svalov.

Kapacita 15 miest.

Každú stredu o 19:10

Aj napriek tomu, že nám je jasné, že jedinou a naozaj účinnou obranou proti akémukoľvek vírusu je vlastná IMUNITA. Taktež vieme, že základom silnej imunity je pravidelný pohyb,zdravá strava, psychická rovnováha a pod, nové nariadenie vlády zatvára našu FIT Zónu od štvrtka 15.10.2020 na neurčité obdobie.
Je nám to ľúto, no od tohto dátumu sa osobne v našom centre neuvidíme, ale ak máte záujem o napredovanie, alebo udržanie sa v zdravej kondícii, tak máme v ponuke naše web stránky, kde nájdete lekcie na BOSU, Jumping aj iné cvičenia ako sú TABATA, HIIT, Piloxing, DeepWork, Pound.
https://online.fit-zona.sk