Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.sk

Piloxing® SSP

piloxing

Piloxing® spája dva zdanlivo nespojiteľné športy - pilates a box. A z každého si vyberie to najlepšie.

Obrazom Piloxing® je žena silná, statočná a nezávislá, s krásnou a sexy postavou. Pravidelným cvičením Piloxing®(u) dochádza predovšetkým k vytváraniu dlhých štíhlych svalov a k lepšímu drženia tela. Človek se stává odolnejší, flexibilnejší a sebavedomejší. Cieľom Piloxing® je, aby sa ženy cítili elegantné, sexy a silné (sleek, sexy, powerful).

Čo je Piloxing®? Kým pilates zvyšuje pevnosť a pružnosť svalov bez nárastu ich objemu a väčšinou pri cvičení nedochádza k väčším váhovým úbytkom. Pri boxe musí byť telo absolútne spevnené, používajú sa pevné a presné údery a nohy neustále pracujú. Preto sa pri boxe, na rozdiel od pilates, zreteľne zvýši pulz a začnú sa spaľovať tuky. Piloxing® je vymyslený jednoducho a dôvtipne, pohyby pilates preťahujú telo, box spaľuje tuky. Odmenou sa stane pekná, štíhla a spevnená postava.

Piloxing® je ako dynamická striedavá hra. Pomalé kontrolované pohyby striedajú energické silné údery. Zmeny prebiehajú pomaly a postupne, takže človek má možnosť telo správne nasmerovať.

Piloxing® pôsobí ako aeróbny i silový tréning súčasne. Niektoré cvičenia sú ladné, ako pri balete, iné energické a dravé, súčasťou sú i cviky na podložke. Počas Piloxingu® sa tiež tancuje na výbušnú hudbu, takže niektoré účastníčky berú tréning ako energický doping, na ktorom sa nabudia aj unavia súčasne.

A na akých partiách tela tento šport pracuje? Viveca Jensen sľubuje ploché a pevné bruško, zmenšenie objemu stehien a zadku a celkový štíhlejší profil, ktorý slúži k lepšiemu držaniu tela. Okrem toho účastníčka dramaticky zvýši svoju silu a flexibilitu a zaznamená významné rozdiely vo svojej energickej hladine. Žena sa stáva elegantnou, sexy a silnou zároveň.

Aj v radoch slávnych si tento šport našiel mnoho priaznivcov. Piloxing® obľubuje napríklad Hillary Duff, Alexis Bledla, Amanda Bynes, Karla Alatorr, Dianna Buck, Roxette Howe, Holly Frank, Pamela Martin a mnoho ďalších športovkýň a umelkýň.

Piloxing® je známy po celom svete. Môžeme povedať, že sa stal celosvetovým hitom v cvičení.