Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

TRX®

trx logo

TRX® je skratka pre „Total Body Resistance eXercise“. TRX® závesný systém je originálne náradie pre cvičenia využívajúce iba hmotnosť cvičenca ako dominantný faktor pre záťaž pri cvičení. TRX® tvaruje telo, buduje svalovú silu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizačné svalstvo počas cvičenia. Je určený pre cvičencov všetkých fitness úrovní, od začiatočníkov až po vrcholových športovcov.

Vďaka náradiu TRX® môžete vytvoriť veľmi efektívnu tréningovú jednotku. Využívate iba váhu vlastného tela a intenzitu meníte uhlom naklonenia oproti zaveseniu TRX®. Pomocou TRX® vo veľmi krátkej dobe precvičíte celé telo vrátane hlbokého stabilizačného svalového systému.

TRX® Cvičenie

Cvičenie na TRX® spĺňa všetky požiadavky kvalitného funkčného tréningu. TRX® dopĺňa ponuku cvičení a umožňuje efektívne precvičiť celé telo. Podľa požadovaných výsledkov môže byť hodina vedená so zameraním na tvarovanie hornej časti tela, tvarovanie problémových partií v oblasti sedacích svalov, bokov, brucha, alebo ako silový tréning zameraný na silovú výkonnosť.

Lekcia TRX® je vedená profesionálne školeným inštruktorom, ktorý Vám pomôže so správnou intenzitou cvičenia a dohliadne na správne vykonanie funkčných cvikov. Používané je výhradne originál náradie TRX®, ktoré garantuje bezpečnosť a jednoduchú obsluhu. Záťaž si upravujete nastavením polohy tela.

Opäť do super formy s FIT Zónou už od 26.05.2021

Milí klienti, od 26.4.2021 sa opäť stretneme v našej FIT Zóne, samozrejme v obmedzenom počte 🙂 Veľmi sa tešíme a už dnes sa môžete rezervovať na svoju obľúbenú lekcie.

Dávame do pozornosti NOVINKY, postupne budeme pridávať aj iné lekcie do rozvrhu. Tešíme sa na novú inštruktorku Katku Š na lekcie BODY PUMP FX.

Všimnite si zmeny časov, resp. ktoré dni sa čo cvičí 🙂 Sledujte rezervačný systém, niektoré lekcie sa ešte môžu pridávať 🙂

Ďakujeme za dôveru a podporu počas posledných mesiacov a vidíme sa 🙂

Rezervačný systém opäť SPUSTENÝ