Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

FitSlide®

FitSlide® – nový zaujímavý funkčný tréningový nástroj
S FitSlide® EFEKTÍVNE pracujete s CELÝM TELOM, poskytuje unikátnu formu silovo-
dynamického tréningu bez nárazov a skokov. Ide o kĺzavý pohyb nôh alebo rúk na podložke, kedy svaly musia vykonávať pohyb, čím vzniká mimoriadne intenzívna svalová práca, no taktiež musia brzdiť. Záťaž sa dá regulovať tlakom na podložku, frekvenciou, rozsahom pohybu a dokonca zmenou počtu oporných bodov. Pracuje najmä s dolnou časťou tela, aktivuje hlboké vnútorné svalstvo.

Pomáha zlepšovať silu, vytrvalosť, mobilitu, stabilitu, rovnováhu a koordináciu. Taktiež napomáha zvýšeniu výkonnosti a zlepšuje držanie tela. Cvičenie je veľmi jednoduché, vhodné pre všetky vekové kategórie.

Výhody cvičenia s FitSlide®:
– aktivuje hlboko uložené svaly stabilizačného systému chrbta
– pôsobí preventívne proti zraneniam a bolestiam chrbtice
– podporuje vzpriamené a správne držanie tela, postavenie trupu a chrbta vzhľadom k panve
– posilňuje a aktivuje svaly panvového dna
– stimuluje bránicu, zvyšuje kvalitu dýchania
– prehlbuje súhru pohybov a zabezpečuje celkovú harmonizáciu
– zlepšuje kondíciu, zvyšuje vytrvalosť, obratnosť a pohyblivosť

Aj napriek tomu, že nám je jasné, že jedinou a naozaj účinnou obranou proti akémukoľvek vírusu je vlastná IMUNITA. Taktež vieme, že základom silnej imunity je pravidelný pohyb,zdravá strava, psychická rovnováha a pod, nové nariadenie vlády zatvára našu FIT Zónu od štvrtka 15.10.2020 na neurčité obdobie.
Je nám to ľúto, no od tohto dátumu sa osobne v našom centre neuvidíme, ale ak máte záujem o napredovanie, alebo udržanie sa v zdravej kondícii, tak máme v ponuke naše web stránky, kde nájdete lekcie na BOSU, Jumping aj iné cvičenia ako sú TABATA, HIIT, Piloxing, DeepWork, Pound.
https://online.fit-zona.sk