Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

Záväzná prihláška

  Ako dotknutá osoba týmto udeľujem súhlas prevádzkovateľovi FIT Zóna, s.r.o.,Benkova 2,
  Martin 036 01, IČO: 46 937 412 so spracúvaním svojich osobných údajov v rozsahu meno a priezvisko, e-mail, telefón, za účelom spracovania prihlášky a spätnej komunikácie. Som si vedomá/ý, že poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracúvaním je dobrovoľné. Súhlas môžem kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu na adresu prevádzkovateľa. Odvolanie súhlasu je účinné dňom jeho doručenia.


  Plné znenie GDPR súhlasu si môžete prečítať TU (otvorí sa vám nové okno, tak neprídete o rozpísanú prihlášku)

  Aj napriek tomu, že nám je jasné, že jedinou a naozaj účinnou obranou proti akémukoľvek vírusu je vlastná IMUNITA. Taktež vieme, že základom silnej imunity je pravidelný pohyb,zdravá strava, psychická rovnováha a pod, nové nariadenie vlády zatvára našu FIT Zónu od štvrtka 15.10.2020 na neurčité obdobie.
  Je nám to ľúto, no od tohto dátumu sa osobne v našom centre neuvidíme, ale ak máte záujem o napredovanie, alebo udržanie sa v zdravej kondícii, tak máme v ponuke naše web stránky, kde nájdete lekcie na BOSU, Jumping aj iné cvičenia ako sú TABATA, HIIT, Piloxing, DeepWork, Pound.
  https://online.fit-zona.sk