Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

Jumping® začiatočníci

Lekcia je vhodná pre začiatočíkov, ktorí nemajú skúsenosti s cvičením na patentovaných trampolínkach. Zoznámite sa s technicky správnym prevedením cvikov a správnym dýchaním.
 

V sprievode hudby najnovších hitov budete zábavnou formou spevňovať telo a spaľovať tuky na problémových partiách.

Na záver posilňovanie brušných svalov a rovnako dôležitý strečing.

Možno vám to na prvý krát nepôjde. Možno s tým budete chcieť rovno prestať. Napriek tomu odporúčame zotrvať. Veď cvičenie robí majstra. Všetko chce tréning a aj vy si zaslúžite zlepšovať sa pod odborným vedením licencovanej inštruktorky. Odmenou vám bude poriadna dávka endorfínov, krásny úsmev, ten úžasný pocit a radosť z čoraz viac pevnejšieho a štíhlejšieho tela. Pri odchode z hodiny si uvedomíte, že máte v hlave skladby, ktoré tam uviazli a vy si ich možno pospevujete.

Aj napriek tomu, že nám je jasné, že jedinou a naozaj účinnou obranou proti akémukoľvek vírusu je vlastná IMUNITA. Taktež vieme, že základom silnej imunity je pravidelný pohyb,zdravá strava, psychická rovnováha a pod, nové nariadenie vlády zatvára našu FIT Zónu od štvrtka 15.10.2020 na neurčité obdobie.
Je nám to ľúto, no od tohto dátumu sa osobne v našom centre neuvidíme, ale ak máte záujem o napredovanie, alebo udržanie sa v zdravej kondícii, tak máme v ponuke naše web stránky, kde nájdete lekcie na BOSU, Jumping aj iné cvičenia ako sú TABATA, HIIT, Piloxing, DeepWork, Pound.
https://online.fit-zona.sk