Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

Jumping® začiatočníci

Lekcia je vhodná pre začiatočíkov, ktorí nemajú skúsenosti s cvičením na patentovaných trampolínkach. Zoznámite sa s technicky správnym prevedením cvikov a správnym dýchaním.
 

V sprievode hudby najnovších hitov budete zábavnou formou spevňovať telo a spaľovať tuky na problémových partiách.

Na záver posilňovanie brušných svalov a rovnako dôležitý strečing.

Možno vám to na prvý krát nepôjde. Možno s tým budete chcieť rovno prestať. Napriek tomu odporúčame zotrvať. Veď cvičenie robí majstra. Všetko chce tréning a aj vy si zaslúžite zlepšovať sa pod odborným vedením licencovanej inštruktorky. Odmenou vám bude poriadna dávka endorfínov, krásny úsmev, ten úžasný pocit a radosť z čoraz viac pevnejšieho a štíhlejšieho tela. Pri odchode z hodiny si uvedomíte, že máte v hlave skladby, ktoré tam uviazli a vy si ich možno pospevujete.

Opäť do super formy s FIT Zónou už od 26.05.2021

Milí klienti, od 26.4.2021 sa opäť stretneme v našej FIT Zóne, samozrejme v obmedzenom počte 🙂 Veľmi sa tešíme a už dnes sa môžete rezervovať na svoju obľúbenú lekcie.

Dávame do pozornosti NOVINKY, postupne budeme pridávať aj iné lekcie do rozvrhu. Tešíme sa na novú inštruktorku Katku Š na lekcie BODY PUMP FX.

Všimnite si zmeny časov, resp. ktoré dni sa čo cvičí 🙂 Sledujte rezervačný systém, niektoré lekcie sa ešte môžu pridávať 🙂

Ďakujeme za dôveru a podporu počas posledných mesiacov a vidíme sa 🙂

Rezervačný systém opäť SPUSTENÝ