Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.sk

O nás

Sme lídrom v oblasti skupinových cvičení v Martine. Sledujeme najnovšie trendy a následne ich prinášame aj vám v podobe certifikovaných lekcií.

Najdôležitejšia je pre nás kvalita, čistota a rozmanitosť!

Kvalita používaného náradia a kvalita samotného cvičenia a inštruktorov. V prvom rade garantujeme, že všetci naši inštruktori sú certifikovaní na cvičenie, ktoré poskytujú a snažia sa Vám odovzdávať maximum kvality, energie a vedomostí, ktoré si priniesli zo školení.

Čistota prostredia, šatní, spŕch a náradia.

Rozmanitosť v podobe širokej škály cvičení, v ktorej si má možnosť každý nájsť to „svoje“. Či už je to energické cvičenie zamerané na spaľovanie tukov a spevnenie problémových partií alebo silovo-dynamické resp. len silové cvičenie, ktoré spevní vaše telo, zlepší skladbu svalstva a celkovo spevní držanie celého tela. 

Často vám prinášame nové a nové trendy v cvičení. Navštevujeme rôzne školenia, workshopy alebo inspiration days, keďže aj svet fitness napreduje neuveriteľne rýchlym tempom. Taktiež sa inšpirujeme na rôznych veľtrhoch a kongresoch, ktoré sa uskutočňujú nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Máme obrovské skúsenosti v organizovaní športových podujatí, párty a show, organizujeme wellness víkendy a pobyty pri mori, ktoré si každý zamiluje. Prehlbujeme vzťahy s inými vysoko kvalitnými fitness centrami na Slovensku a v zahraničí. S radosťou pozývame inštruktorov z týchto centier a predstavujeme ich aj „našim“ klientom. Vždy prídeme s novým nápadom na tému jednotlivého športového podujatia.

FIT Zóna má zvučné meno v účasti svojich inštruktorov na rôznych medzinárodných pódiach a to účasť na BIG Jumping Párty v Pardubiciach (250 trampolín), BIG Jumping Párty na veľtrhu v Brne (500 trampolín), účasť vo finále súťaže „Hľadá sa kráľ a kráľovná inštruktorov 2013“, účasť na Move Academy Tour v Martine, Banskej Bystrici a v Bratislave. Taktiež účasť na podujatiach, organizovaných inými Slovenskými a Českými fit centrami. 

Našou tradíciou je organizovanie každoročnej Colour party a Neon party (Jumping®). Organizovanie tématických party v priestoroch Fit Zóna.  

NOVÁ SÁLA – viac miesta

Na základne mnohých ohlasov vieme, že Fit-Zóna sa stala pre veľa z vás obľúbeným miestom na cvičenie. Svedčí o tom aj zvýšený počet klientov, za čo sme nesmierne vďační. Radi vám pomáhame správne a zdravo cvičiť tak aby ste boli aj pri športe čo najviac v bezpečí. Môžete tak cvičiť do vysokého veku, keď to robíte správne.

Práve toto nás doslova donútilo sa zamylieť nad tým, že dve aktuálne menšie sály sú vám malé. Rozšírili sme tak prietory pre vás aby ste aj naďalej mali kde pod profesionálnym dohľadom zvelaďovať svoje krásne telá.  Rozšírili sme aj tím našich inštruktorov a aj cvičenia. Máte z čoho vyberať a s čím striedať.

 

Parkovanie

K dispozícii je parkovanie zdarma na obrovskej ploche pred obchodným domom. Je možné zaparkovať priamo pred Fit-Zónou.

 

O nás sa hovorí aj na najčítanejšom portáli na Slovensku 

 

Kontakt:

Adresa: Pltníky 2, 03601 Martin Telefón: +421 917 22 88 29 Email: info@fit-zona.sk