Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

PILOXING® KO

piloxing KO

Cvičenie nielen, že otestuje vašu výdrž na maximum a zárveň sa dokážete dostať k limitom. Dokonca až za hranice vašich fyzických schopností. Cvičí sa s vysokou intenzitou, plyometriou, s výcvikom športovej kondície a funkčným tréningom.

Program Piloxing® KNOCKOUT bol vyvinutý, aby bol ľahko pochopiteľný a aby sa zhodoval so súčasnými fitness štandardmi. Knockout v sebe zahŕňa a spája 3 druhy programov. Box, Pilates a základný športovo-kondičný drill.

Cvičí sa v športovej obuvi a s použitím PILOXING® rukavičkami so závažím cca 250 gramov. Cvičenie je vhodné aj pre mužov!

Opäť do super formy s FIT Zónou už od 26.05.2021

Milí klienti, od 26.4.2021 sa opäť stretneme v našej FIT Zóne, samozrejme v obmedzenom počte 🙂 Veľmi sa tešíme a už dnes sa môžete rezervovať na svoju obľúbenú lekcie.

Dávame do pozornosti NOVINKY, postupne budeme pridávať aj iné lekcie do rozvrhu. Tešíme sa na novú inštruktorku Katku Š na lekcie BODY PUMP FX.

Všimnite si zmeny časov, resp. ktoré dni sa čo cvičí 🙂 Sledujte rezervačný systém, niektoré lekcie sa ešte môžu pridávať 🙂

Ďakujeme za dôveru a podporu počas posledných mesiacov a vidíme sa 🙂

Rezervačný systém opäť SPUSTENÝ