Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

PILOXING® KO

piloxing KO

Cvičenie nielen, že otestuje vašu výdrž na maximum a zárveň sa dokážete dostať k limitom. Dokonca až za hranice vašich fyzických schopností. Cvičí sa s vysokou intenzitou, plyometriou, s výcvikom športovej kondície a funkčným tréningom.

Program Piloxing® KNOCKOUT bol vyvinutý, aby bol ľahko pochopiteľný a aby sa zhodoval so súčasnými fitness štandardmi. Knockout v sebe zahŕňa a spája 3 druhy programov. Box, Pilates a základný športovo-kondičný drill.

Cvičí sa v športovej obuvi a s použitím PILOXING® rukavičkami so závažím cca 250 gramov. Cvičenie je vhodné aj pre mužov!

Aj napriek tomu, že nám je jasné, že jedinou a naozaj účinnou obranou proti akémukoľvek vírusu je vlastná IMUNITA. Taktež vieme, že základom silnej imunity je pravidelný pohyb,zdravá strava, psychická rovnováha a pod, nové nariadenie vlády zatvára našu FIT Zónu od štvrtka 15.10.2020 na neurčité obdobie.
Je nám to ľúto, no od tohto dátumu sa osobne v našom centre neuvidíme, ale ak máte záujem o napredovanie, alebo udržanie sa v zdravej kondícii, tak máme v ponuke naše web stránky, kde nájdete lekcie na BOSU, Jumping aj iné cvičenia ako sú TABATA, HIIT, Piloxing, DeepWork, Pound.
https://online.fit-zona.sk