Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

BODY WORK

Body Work je ľahká kombinácia aerobikového cvičenia. Využíva jednoduché choreografie zakomponované do motivujúcej hudby. Je zameraný na celkovú redukciu telesnej hmotnosti ako aj na spevnenie svalstva celého tela.

lekcia

Lekcia pozostáva prevažne z "nízkeho aerobiku", čo znamená, že na tomto druhu aerobiku sa neskáče a to z dôvodu minimalizovania náporu na kĺbový aparát. Je zameraná na posilňovanie svalových partií vlastnou hmotnosťou tela alebo s využívaním pomôcok ako sú gumové expandre, jednoručné činky (0,5 - 1kg) a tyče Body Shaper.

Záver lekcii patrí vždy posilňovaniu brušného svalstva.

Výsledkom tejto kombinácie je dôkladné precvičenie celého tela a zároveň spojenie zábavného cvičenia a formovania postavy s maximálnym využitím doby po naštartovaní spaľovania tukov.

Aj napriek tomu, že nám je jasné, že jedinou a naozaj účinnou obranou proti akémukoľvek vírusu je vlastná IMUNITA. Taktež vieme, že základom silnej imunity je pravidelný pohyb,zdravá strava, psychická rovnováha a pod, nové nariadenie vlády zatvára našu FIT Zónu od štvrtka 15.10.2020 na neurčité obdobie.
Je nám to ľúto, no od tohto dátumu sa osobne v našom centre neuvidíme, ale ak máte záujem o napredovanie, alebo udržanie sa v zdravej kondícii, tak máme v ponuke naše web stránky, kde nájdete lekcie na BOSU, Jumping aj iné cvičenia ako sú TABATA, HIIT, Piloxing, DeepWork, Pound.
https://online.fit-zona.sk