Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

BODY WORK

Body Work je ľahká kombinácia aerobikového cvičenia. Využíva jednoduché choreografie zakomponované do motivujúcej hudby. Je zameraný na celkovú redukciu telesnej hmotnosti ako aj na spevnenie svalstva celého tela.

lekcia

Lekcia pozostáva prevažne z "nízkeho aerobiku", čo znamená, že na tomto druhu aerobiku sa neskáče a to z dôvodu minimalizovania náporu na kĺbový aparát. Je zameraná na posilňovanie svalových partií vlastnou hmotnosťou tela alebo s využívaním pomôcok ako sú gumové expandre, jednoručné činky (0,5 - 1kg) a tyče Body Shaper.

Záver lekcii patrí vždy posilňovaniu brušného svalstva.

Výsledkom tejto kombinácie je dôkladné precvičenie celého tela a zároveň spojenie zábavného cvičenia a formovania postavy s maximálnym využitím doby po naštartovaní spaľovania tukov.

Opäť do super formy s FIT Zónou už od 26.05.2021

Milí klienti, od 26.4.2021 sa opäť stretneme v našej FIT Zóne, samozrejme v obmedzenom počte 🙂 Veľmi sa tešíme a už dnes sa môžete rezervovať na svoju obľúbenú lekcie.

Dávame do pozornosti NOVINKY, postupne budeme pridávať aj iné lekcie do rozvrhu. Tešíme sa na novú inštruktorku Katku Š na lekcie BODY PUMP FX.

Všimnite si zmeny časov, resp. ktoré dni sa čo cvičí 🙂 Sledujte rezervačný systém, niektoré lekcie sa ešte môžu pridávať 🙂

Ďakujeme za dôveru a podporu počas posledných mesiacov a vidíme sa 🙂

Rezervačný systém opäť SPUSTENÝ