Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.sk

Nikola, 38 rokov, -8kg

Opäť sme vyspovedali našu klientku, ktorú stretávame každý deň, ktorá sa veľmi intenzívne venuje synovi, spevádza ho na rôzne športové (lyžiarske) podujatia a sama sa ich zúčastňuje v mamičkovských kategóriách, a je veľmi úspešná. Dokonca sa zúčastňuje na celoročnej martinskej olympiáde. Nika, aké to bolo v minulosti? Ako vyzerala tvoja postava?

„Nikdy som nepatrila medzi chudé dievčatá, ženy“ zasmeje sa, „nebola som spokojná so svojou postavou, skúšala som rôzne diéty, ale dôležité je zmeniť myslenie, nastavenie svojho žitia, ja som sa naštartovala vďaka mojej úžasnej trénerke a priateľke, ktorá mi poradila ako s diétou“

Kedy sa to v tebe zlomilo? Aký bol impluz, že toto už nie si ty? „Pribrala som na 70 kg a cítila som sa ako malý sud keďže som nízkej postavy, bolo vidno každý záhyb, napriek tomu, že som cvičila skoro každý deň nebolo vidno žiadny výsledok, iba kilá navyše.

Obmedzila som jedlo, alkohol ten som vypustila úplne“ a ešte so smiechom dodáva: „pivo mi neskutočne chýba“

Čo by si odporučila iným ženám, ktoré bojujú?
„Odporučila by som, ak sa máte radi makajte na sebe, nerobíte to pre nikoho iného len pre seba“

Ako je to teraz s cvičením?

„Teraz chodím cvičiť 5-6x do týždňa, jumping, pound, deepwork, core, trx, okrem fitka ešte kolieskové korčule, v zime aktívne lyže a turistika!

Motto:
„Ženy majte sa radi to je základ 🙂 celého úspechu“

pred:

po: