Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

POWER JOGA®

Power joga je forma dynamického cvičenia vyvinutá z klasickej jogy pochádzajúcej z Indie. Nazýva sa aj jogou pre západnú civilizáciu, kedy sa zameriavame skôr na fyzické cvičenie a od filozofie a náboženských ideí je oslobodená. Aj napriek tomu je takmer nemožné počas cvičenia oddeliť telo a myseľ, a tak nám power joga dáva oveľa viac, ako len silné a ohybné telo.

Cvičenie prebieha v pokojnom tempe, v rytme dychu, so zameraním sa na správnosť prevedenia jednotlivých pozícii (ásan). Pri cvičení dochádza ku spojeniu tela s dychom, čím prispievame k odbúraniu stresu a napätia a zlepšuje sa nám aj koncentrácia.

Počas lekcie posilníme ochabnuté svaly a ponaťahujeme tie skrátené. Komplexne precvičíme chrbticu a kĺby. Lekcia je zostavená z úvodnej relaxácie a rozhýbania.

Následne sa venujeme pozdravom slnku, na ktore nadväzuje dynamická sekvencia. Po nej nasleduje statická sekvencia a záverečná relaxácia s precítením príjemného pocitu po cvičení.

Opäť do super formy s FIT Zónou už od 26.05.2021

Milí klienti, od 26.4.2021 sa opäť stretneme v našej FIT Zóne, samozrejme v obmedzenom počte 🙂 Veľmi sa tešíme a už dnes sa môžete rezervovať na svoju obľúbenú lekcie.

Dávame do pozornosti NOVINKY, postupne budeme pridávať aj iné lekcie do rozvrhu. Tešíme sa na novú inštruktorku Katku Š na lekcie BODY PUMP FX.

Všimnite si zmeny časov, resp. ktoré dni sa čo cvičí 🙂 Sledujte rezervačný systém, niektoré lekcie sa ešte môžu pridávať 🙂

Ďakujeme za dôveru a podporu počas posledných mesiacov a vidíme sa 🙂

Rezervačný systém opäť SPUSTENÝ