Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

POWER JOGA®

Power joga je forma dynamického cvičenia vyvinutá z klasickej jogy pochádzajúcej z Indie. Nazýva sa aj jogou pre západnú civilizáciu, kedy sa zameriavame skôr na fyzické cvičenie a od filozofie a náboženských ideí je oslobodená. Aj napriek tomu je takmer nemožné počas cvičenia oddeliť telo a myseľ, a tak nám power joga dáva oveľa viac, ako len silné a ohybné telo.

Cvičenie prebieha v pokojnom tempe, v rytme dychu, so zameraním sa na správnosť prevedenia jednotlivých pozícii (ásan). Pri cvičení dochádza ku spojeniu tela s dychom, čím prispievame k odbúraniu stresu a napätia a zlepšuje sa nám aj koncentrácia.

Počas lekcie posilníme ochabnuté svaly a ponaťahujeme tie skrátené. Komplexne precvičíme chrbticu a kĺby. Lekcia je zostavená z úvodnej relaxácie a rozhýbania.

Následne sa venujeme pozdravom slnku, na ktore nadväzuje dynamická sekvencia. Po nej nasleduje statická sekvencia a záverečná relaxácia s precítením príjemného pocitu po cvičení.

Aj napriek tomu, že nám je jasné, že jedinou a naozaj účinnou obranou proti akémukoľvek vírusu je vlastná IMUNITA. Taktež vieme, že základom silnej imunity je pravidelný pohyb,zdravá strava, psychická rovnováha a pod, nové nariadenie vlády zatvára našu FIT Zónu od štvrtka 15.10.2020 na neurčité obdobie.
Je nám to ľúto, no od tohto dátumu sa osobne v našom centre neuvidíme, ale ak máte záujem o napredovanie, alebo udržanie sa v zdravej kondícii, tak máme v ponuke naše web stránky, kde nájdete lekcie na BOSU, Jumping aj iné cvičenia ako sú TABATA, HIIT, Piloxing, DeepWork, Pound.
https://online.fit-zona.sk