Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

Jumping® Kruháč

Klasický kruhový tréning, kde cvičíte na "stanovišti/trampolínke" určitý časový interval. Po uplynutí tejto doby, postupujete na druhé stanovište (na každom sa prevádza iný cvik). Cvičíme bez pomôcok, taktiež aj s pomôckami (medicinbal, činky, kotúče, overball, gumový expander, vlastná hmotnosť tela, kettlebell).

Veľmi účinná na spaľovanie tukov a spevňovanie postavy, vhodná pre mierne pokročilých a pokročilých. Na záver posilňovanie brušných svalov a strečing.

Lekcia nie je vhodná pre absolútneho začiatočníka cvičenia Jumping®.

 
Aj napriek tomu, že nám je jasné, že jedinou a naozaj účinnou obranou proti akémukoľvek vírusu je vlastná IMUNITA. Taktež vieme, že základom silnej imunity je pravidelný pohyb,zdravá strava, psychická rovnováha a pod, nové nariadenie vlády zatvára našu FIT Zónu od štvrtka 15.10.2020 na neurčité obdobie.
Je nám to ľúto, no od tohto dátumu sa osobne v našom centre neuvidíme, ale ak máte záujem o napredovanie, alebo udržanie sa v zdravej kondícii, tak máme v ponuke naše web stránky, kde nájdete lekcie na BOSU, Jumping aj iné cvičenia ako sú TABATA, HIIT, Piloxing, DeepWork, Pound.
https://online.fit-zona.sk