Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

POUND PRO®

pound rockout workout

Pound® je jedinečné celotelové kardio cvičenie, ktoré je kombináciou konštantného bubnovania a ľahkého odporu.
Pound® svojimi výsledkami k sebe láka čoraz viac nadšencov.

Toto cvičenie je kombináciou kardio cvičení s pilatesom, pričom sa vám každé 4 minúty mení rytmus. Poriadne sa zadýchate a vymlátite zo seba všetok stres. Počas tréningu opakujete buchnutie s paličkami ripstix až 15 000 krát. A čo je na tom najlepšie, spaľujete pritom 400 – 900 kalórií za jednu cvičebnú jednotku.

Zlepšuje vašu koordináciu, obratnosť, prináša pocit uvoľnenia a spaľuje tuky nebezpečne rýchlo. Má fanúšikov po celom svete a inštruktorov na Pound® je čím ďalej, tým viac.

Fitness program roku 2016-2017 (veľtrh FIBO, Nemecko)

Aj napriek tomu, že nám je jasné, že jedinou a naozaj účinnou obranou proti akémukoľvek vírusu je vlastná IMUNITA. Taktež vieme, že základom silnej imunity je pravidelný pohyb,zdravá strava, psychická rovnováha a pod, nové nariadenie vlády zatvára našu FIT Zónu od štvrtka 15.10.2020 na neurčité obdobie.
Je nám to ľúto, no od tohto dátumu sa osobne v našom centre neuvidíme, ale ak máte záujem o napredovanie, alebo udržanie sa v zdravej kondícii, tak máme v ponuke naše web stránky, kde nájdete lekcie na BOSU, Jumping aj iné cvičenia ako sú TABATA, HIIT, Piloxing, DeepWork, Pound.
https://online.fit-zona.sk