Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

Cvičili sme online počas nepriaznivých dní Marec – Máj 2020

Fotiek je veľa, AK SI ICH CHCETE POZRIEŤ KLIKNITE NIŽŠIE

Niektoré výzvy počas online cvičenia

Piloxing SSP

FIT-ZÓNA OPEN AIR DAY 2019

Tak ako každý rok aj teraz sa prvú augustovú nedeľu rozoznela hlasná hudba striedaná s hlasnými pokrikmi plnými sily a vášne. Tentokrát to bolo na terase obchodného domu Tulilp v Martine. 

čítaj viac…

predvianočná fit-zona party

PREDVIANOČNÁ FIT-ZÓNA PÁRTY

Šikovní ľudia nielen pečú, varia, upratujú a chystajú sa na veľký deň. Štedrý deň. Stihli si poriadne aj zašportovať. Mala som tú česť byť medzi nimi. 15.12.2018 v sobotu sme si parádne užili nádielku športových lekcií s profi inštruktorkami.

čítaj viac…

COLOUR PARTY 2018

Tradičná Colour Party v industriálnom štýle, ktorá sa konala v Tulip Centre Martin. Ďakujeme skvelým trénerom za ich Master Classes a za ich neuveriteľnú energiu a radosť z pohybu, obrovská vďaka patrí vám, ktorí ste sa zúčastnili a ukázali svoju vášeň pre cvičenie. Tréneri: Lea Grančič Paulina Korga Katka Vašek Kuncová Zuzka Hošová Anička Horváthová Skvelé lekcie, ktoré sme si spolu zacvičili boli PILOXING SSP, DeepWork, novinka The MIX by PILOXING, Pound Fitness a na záver výborný BodyArt. Ďakujeme našim partnerom: – Zdravé stravovanie – Beauty Point – Detský svet Smajlíkovo – TULIP obchodné centrum TULIPza poskytnutie priestorov – Mc Piper ozvučenie – Euphória CAFE Neuveriteľný deň, na ktorý budeme dlho spomínať. ĎAKUJEME!

FIT ZÓNA OPEN AIR DAY 2018

S nami nie je žiaden deň obyčajný. A už vôbec nie sobota 4. augusta 2018 na Letnom kúpalisku Sunny Martin. Ľudia prechádzali bránou plní očakávaní. Niektorí vedeli …

čítaj viac…

VALENTÍN VO ♥ FIT ZÓNE ♥ 14.2.2014

PRE DETI

OPEN AIR FIT ZÓNA DAY 1.8.2015 KÚPALISKO SUNNY MARTIN

MIKULÁŠSKA PARTY VO FIT ZÓNE MARTIN 6.12.2014

MDD FIT ZONA V TULIPE

PREDVIANOČNÁ JUMPING PÁRTY 15.12.2013

1. NARODENINY FIT ZÓNA MARTIN

OPEN AIR FIT ZÓNA DEŇ 2013

FIT HOLIDAY 2016

FIT ZÓNA AKCIA – DIVA´S DAY & NIGHT 8.11.2014

ČARODEJNICE V POHYBE VO FIT ZÓNA

MOVE ACADEMY REEBOK TOUR MARTIN 2016

Aj napriek tomu, že nám je jasné, že jedinou a naozaj účinnou obranou proti akémukoľvek vírusu je vlastná IMUNITA. Taktež vieme, že základom silnej imunity je pravidelný pohyb,zdravá strava, psychická rovnováha a pod, nové nariadenie vlády zatvára našu FIT Zónu od štvrtka 15.10.2020 na neurčité obdobie.
Je nám to ľúto, no od tohto dátumu sa osobne v našom centre neuvidíme, ale ak máte záujem o napredovanie, alebo udržanie sa v zdravej kondícii, tak máme v ponuke naše web stránky, kde nájdete lekcie na BOSU, Jumping aj iné cvičenia ako sú TABATA, HIIT, Piloxing, DeepWork, Pound.
https://online.fit-zona.sk