Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

Jumping®

Od januára 2019 okrem OC Tulip už aj na Ľadovni. Viac JUMPINGu viac radosti!

ladoven-fitzona

Chcete zábavne schudnúť a posilniť svoju postavu a myseľ? Vyskúšajte originálne cvičenie Jumping®!

Predstavujeme zábavný program Jumping®, ktorý si v súčasnej dobe upevňuje svetové postavenie v oblasti fitness. Jumping® zlepšuje fyzickú a psychickú kondíciu jednoduchým a zábavným spôsobom.

Cítite sa vyčerpaní? Nebaví Vás cvičenie na zložitých a nudných posilňovacích strojoch?

Nezúfajte! Jumping® odstráni Vaše problémy.

Prečo ísť na Jumping®?

  • Jumping® je zábavný a zlepšuje náladu!
  • Cvičenie v aeróbnom pásme maximálne spaľuje tukyiÚčinné cviky posilnia všetky svalové skupiny a problémové partie
  • Balančnými cvikmi zapájate svaly, ktoré iným cvičením neposilníte ("kostrové svalstvo" a 3. a 4. vrstvu svalov chrbta)
  • Cvičíte so sprievodom motivujúcej a podmanivej hudby
  • Zlepšuje kondíciu a funkcie kardiovaskulárneho systému a vestibulárneho aparátu
  • Mäkké výplety trampolínky nezaťažujú kĺby
  • Profesionálni inštruktori chcú Vašu spokojnosť a ručia za Vašu bezpečnosť!

MUDr. Pavel Čížek, ktorý bol osobne na hodine Jumping :"Toto cvičenie môžem zhodnotiť ako prospešné pri prevencii kardiovaskulárnym chorobám a ich komplikácií. Pri cvičení dochádza k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov a tak môžem doporučiť pri redukcii nadváhy. Vlastná váha tela výrazne nezaťažuje kĺbový aparát ako pri cvičení na posilňovacích strojoch. Tento program posilňuje aj hlboké chrbtové svalstvo a to je veľmi účinné pri bolestiach chrbta spôsobené sedavým zamestnaním. Ako lekár môžem program Jumping vrelo doporučiť ako doplnok správnej životosprávy s prihliadnutím na zdravotný stav cvičiaceho"

Správna technika skákania na trampolínach

Aj napriek tomu, že nám je jasné, že jedinou a naozaj účinnou obranou proti akémukoľvek vírusu je vlastná IMUNITA. Taktež vieme, že základom silnej imunity je pravidelný pohyb,zdravá strava, psychická rovnováha a pod, nové nariadenie vlády zatvára našu FIT Zónu od štvrtka 15.10.2020 na neurčité obdobie.
Je nám to ľúto, no od tohto dátumu sa osobne v našom centre neuvidíme, ale ak máte záujem o napredovanie, alebo udržanie sa v zdravej kondícii, tak máme v ponuke naše web stránky, kde nájdete lekcie na BOSU, Jumping aj iné cvičenia ako sú TABATA, HIIT, Piloxing, DeepWork, Pound.
https://online.fit-zona.sk