Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.sk

Lucka, 29 rokov

Máme tu príbeh zamestnanej Lucky, ktorá pracuje v stresujúcom lekárskom prostredí . Aj jej kilá šli raz hore a raz dole ako na hojdačke. Lucku sme vyspovedali, keďže teraz nás očarila, ako krásne vyzerá.

Lucka začína svoje rozprávanie,“ asi ako takmer každej žene, aj mne váha počas života a aj roka vedela pekne kolisať, čo bolo spôsobené predovšetkým zajedaním a ,,žrútkami”, ktorými som si kompenzovala stresy a pracovné vyťaženie, nudu, smútok, partnerské nezhody a niekedy aj nudu a pocit absolútnej frustrácie.

Jedno obdobie ma v živote postretli iste nepríjemne udalosti, ktoré všetko naštartovali. Po niekoľkých rokoch som sa konečne opäť začala venovať sebe, či po psychickej ale najmä fyzickej stránke a všetky svoje ,,smútky” som si doslova vybehala.

Spočiatku som behala 1-2 krát v týždni, kým som nezistila, že behom som si dokázala doslova vybehať z hlavy všetko zlé. Postupne sa z toho stal návyk, keď sa k tomu pridá úprava v stravovaní, čo išlo úplne automaticky, kilá šli dolu veľmi rýchlo. Behávam dodnes, a k behu som postupne pridala aj ďalšie druhy kolektívnych cvičení, predovšetkým intervalové silovo-dynamické cvičenia vo FIT Zóne pod vedením skvelej inštruktorky a nadupanej atmošky je každá jedna lekcia jedna veľká párty.

Hmotnosť ako taká sa mi už dlhšie nehýbe napriek intenzívnemu energetickému výdaju, čo sa ale mení, je pomer svaloviny a tukového tkaniva a celková symetria postavy.

Pre porovnanie pri In Body analýze tela z pred cca 10 rokov moje telo pri váhe 59 kilogramov obsahovalo až 27% tuku, dnes váha ukazuje len o niekoľko kíl viac, ale tuková zložka tvorí už iba 17%. „

A jej odkaz pre Vás ostatné ženy?

„Obrovské odhodlanie, chuť a pevná vôľa robia zázraky.“

pred:

po: