Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.sk

Predvianočná Fit-Zóna párty

predvianočná fit-zona party

Šikovní ľudia nielen pečú, varia, upratujú a chystajú sa na veľký deň. Štedrý deň. Stihli si poriadne aj zašportovať. Mala som tú česť byť medzi nimi. 15.12.2018 v sobotu sme si parádne užili nádielku športových lekcií s profi inštruktorkami.

pound pro

Kto nám precvičoval

Predstavenie tímu inštruktoriek, spoločná fotka, … Ideme na to! Prvé tóny hudby naznačovali skvelý začiatok. Deň to bol veru famózny od začiatku až po jeho grandiózne finále.

Katka Vašek Kuncová – Pound Pro, Deep Work, Tabata

Ingrid Krecháčová – Jumping

Michaela Mičkyová – BodyPump

Michaela Konfálová – Jumping

Katarína Čanádyová – Jumping Kruhový trening

Mali sme mať aj inštruktora na Insanity. Aďo je pre tento tréning ako stvorený. Pes zmenil plány. Rozhodol sa rozhrýsť hlavný prívod elektrickej energie do domu. Takže zachraňoval dom. Aďo zachraňoval dom, nie pes. Ten asi mal skôr trest.

deep work

 

Nečakané zmeny

Už to vyzeralo, že budeme bez jednej lekcie. Nie! Katka nám dala Tabatu. To bol riadny nášup. Ledva som sa vyplazila zo sály. Bolo to skvelé!

Užili sme si teda skutočne neskutočne úžasnú sobotu. Mohla som byť niekde na svahu a preháňať sa na lyžiach alebo snowboarde. Rozhodla som sa ísť si poriadne zacvičiť lebo práve toto vnímam ako perfektnú prípravu na šantenie na snehu. Kto tam bol odchádzal vysmiaty.

Chýbal si? Netreba nič ľutovať. Ľútosť ešte nikomu nepomohla. Daj si cieľ: O rok som tam tiež!

Keď dokázali prísť parťáci z obce Bošany, tak to zvládneš aj ty. Nebudeme ťa čakať na žiadnu akciu, si však rozhodne vítaný. Potešíme sa, keď sa pridáš medzi nás a spestríme si tak akúkoľvek športovú akciu. Zaručené je jedno: S nami je vždy zábava!

jumping kruháč

Mali sme aj tombolu

Tombola potešila vylosovaných účastníkov. Našli si tam krásne darčeky: mikiny, pernamentky, knihy, … A aby som nezabudla. Pri vstupe sme dostali krásny ručene s láskou robený perníček a sprchový gel. Veď, keď sme poriadne makali aby sme aj voňali. 😀

body pump

 

Tvárová yóga

Máš viac ako 25r? Ja viem, že si sexi, skvelá, úžasná, šarmantná a predsa možno by si uvítala prevenciu pred vráskami a ušetrila do budúcna za plastiky. Práve pre teba bola prezentácia tvárovej yógy. Milá lektorka nám ukázala ako sa zbaviť vrások pár jednoduchými cvikmi. Chceš vedieť viac?

Príď si zacvičiť k nám a dostaneš informáciu grátis. 🙂

plný stôl fit-zóna

Provokácia pri odchode

Po predvianočnej nádielke precvičenia všetkých svalových partií, pri odchode testoval plne naložený stôl našu pevnú vôľu. Nevadí mohli sme si to po takomto heroickom výkone dovoliť. Ochutnať vianočné dobroty, ktoré doniesli práve tie šikovné baby, ktoré tak výýýborne pečúúú 🙂

Ani ja som neodolala. Výčitky? Nie! Veď som poctivo makala takmer 3h 🙂

O rok znova športovci.

fit zóna vianoce

Viac fotiek z akcie nájdete TU

Zuzy 🙂 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *