Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

Colour party

Skvelá, výnimočná a jedinečná párty, ktorá sa konala už na rôznych miestach. Vždy výborný inštruktorský a masterský team, ktorý podčiarkol neuveriteľnú atmosféru.

Ďakujeme za účasť všetkým vám, ktorí ste prišli a doniesli ste so sebou mega energiu. Ďakujeme partnerom podujatia Športové centrum Diaková, BEUATY POINT, KOFOLA, DIVAS Drink, Salon IMPOZANTE, MOVE SHOP, ...

Ďakujeme Janke za foto a kameru a Aďkovi za foto. Inštruktori: master trainer PILOXING Katka Vašek Kuncová (SK), master trainer PILOXING Terricka Thomas Başar (DK), master trainer PILOXING Aélka Hurníková (CZ), inštructor deepWORK Lucia Lajčiaková (SK), instructor deepWORK Tibor Mišutka (SK)

Tešíme sa na ďalšiu párty 🙂

Opäť do super formy s FIT Zónou už od 26.05.2021

Milí klienti, od 26.4.2021 sa opäť stretneme v našej FIT Zóne, samozrejme v obmedzenom počte 🙂 Veľmi sa tešíme a už dnes sa môžete rezervovať na svoju obľúbenú lekcie.

Dávame do pozornosti NOVINKY, postupne budeme pridávať aj iné lekcie do rozvrhu. Tešíme sa na novú inštruktorku Katku Š na lekcie BODY PUMP FX.

Všimnite si zmeny časov, resp. ktoré dni sa čo cvičí 🙂 Sledujte rezervačný systém, niektoré lekcie sa ešte môžu pridávať 🙂

Ďakujeme za dôveru a podporu počas posledných mesiacov a vidíme sa 🙂

Rezervačný systém opäť SPUSTENÝ