Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

Katka Kuncová: Každá lekcia piloxingu je pre mňa udalosť

katka kuncova - cvicte sk

Začínala s aerobikom a taebom. Aktuálne je majiteľkou Fit Zóny v Tulip Center Martin a vedie lekcie niekoľkých skupinových cvičení. 

Katka Kuncová je ako majiteľka obľúbeného fitcentra presvedčená o tom, že musí ovládať čo najviac cvičení, aby mohla druhých motivovať, ale i kontrolovať svojich zamestnancov. Vybrala si však skvelý tím inštruktorov, ktorí jej pomáhajú v tom, aby si ľudia pohyb zamilovali, schudli prebytočné kilogramy a vyformovali si postavu. Aj preto je FitZóna vždy plná ľudí.

Čítať ďalej

Aj napriek tomu, že nám je jasné, že jedinou a naozaj účinnou obranou proti akémukoľvek vírusu je vlastná IMUNITA. Taktež vieme, že základom silnej imunity je pravidelný pohyb,zdravá strava, psychická rovnováha a pod, nové nariadenie vlády zatvára našu FIT Zónu od štvrtka 15.10.2020 na neurčité obdobie.
Je nám to ľúto, no od tohto dátumu sa osobne v našom centre neuvidíme, ale ak máte záujem o napredovanie, alebo udržanie sa v zdravej kondícii, tak máme v ponuke naše web stránky, kde nájdete lekcie na BOSU, Jumping aj iné cvičenia ako sú TABATA, HIIT, Piloxing, DeepWork, Pound.
https://online.fit-zona.sk