Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

Piloxing očami Zuzky z Martina

Piloxing očami Zuzky z Martina

Mnoho žien je presvedčených o tom, že ak sa budú venovať mužským športom, stanú sa z nich „vymakané“ ženské s tehličkami na bruchu a s postavou podobnou mužom.

Bolo to už dávno, keď som pravidelne chodila na taebo. Cvičenie ma veľmi bavilo práve pre jeho tzv. tvrdosť, ale postupne mizlo z programov „fitiek“ a bolo nahrádzané novými, zaujímavejšími programami. Hľadala som niečo podobné, no nič také „tvrdé“ ako taebo som nenašla. Taebo má v sebe veľa prvkov z boxu, tak práve preto mi neskôr učaroval piloxing, ktorý Katka zaradila do programu vo Fit Zóne v Martine. Najprv som si naštudovala teóriu. Piloxing je kombinácia boxu, pilatesu a tanca. Znie to dobre, až na tanec. Ale vyskúšala som.

Čítať ďalej

Aj napriek tomu, že nám je jasné, že jedinou a naozaj účinnou obranou proti akémukoľvek vírusu je vlastná IMUNITA. Taktež vieme, že základom silnej imunity je pravidelný pohyb,zdravá strava, psychická rovnováha a pod, nové nariadenie vlády zatvára našu FIT Zónu od štvrtka 15.10.2020 na neurčité obdobie.
Je nám to ľúto, no od tohto dátumu sa osobne v našom centre neuvidíme, ale ak máte záujem o napredovanie, alebo udržanie sa v zdravej kondícii, tak máme v ponuke naše web stránky, kde nájdete lekcie na BOSU, Jumping aj iné cvičenia ako sú TABATA, HIIT, Piloxing, DeepWork, Pound.
https://online.fit-zona.sk