Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

Piloxing očami Zuzky z Martina

Piloxing očami Zuzky z Martina

Mnoho žien je presvedčených o tom, že ak sa budú venovať mužským športom, stanú sa z nich „vymakané“ ženské s tehličkami na bruchu a s postavou podobnou mužom.

Bolo to už dávno, keď som pravidelne chodila na taebo. Cvičenie ma veľmi bavilo práve pre jeho tzv. tvrdosť, ale postupne mizlo z programov „fitiek“ a bolo nahrádzané novými, zaujímavejšími programami. Hľadala som niečo podobné, no nič také „tvrdé“ ako taebo som nenašla. Taebo má v sebe veľa prvkov z boxu, tak práve preto mi neskôr učaroval piloxing, ktorý Katka zaradila do programu vo Fit Zóne v Martine. Najprv som si naštudovala teóriu. Piloxing je kombinácia boxu, pilatesu a tanca. Znie to dobre, až na tanec. Ale vyskúšala som.

Čítať ďalej

Opäť do super formy s FIT Zónou už od 26.05.2021

Milí klienti, od 26.4.2021 sa opäť stretneme v našej FIT Zóne, samozrejme v obmedzenom počte 🙂 Veľmi sa tešíme a už dnes sa môžete rezervovať na svoju obľúbenú lekcie.

Dávame do pozornosti NOVINKY, postupne budeme pridávať aj iné lekcie do rozvrhu. Tešíme sa na novú inštruktorku Katku Š na lekcie BODY PUMP FX.

Všimnite si zmeny časov, resp. ktoré dni sa čo cvičí 🙂 Sledujte rezervačný systém, niektoré lekcie sa ešte môžu pridávať 🙂

Ďakujeme za dôveru a podporu počas posledných mesiacov a vidíme sa 🙂

Rezervačný systém opäť SPUSTENÝ