Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

Úžasná Big colour party v Martine

Úžasná Big colour party v Martine

V sobotu 26. 9. 2015 sa v športovej hale pri Martine konala neskutočná Big colour party. Vy ste tam neboli? Potom neviete, aké to bolo úžasné!

Bola to obyčajná sobota. Vlastne nie, bola to výnimočná sobota. Už niekoľko týždňov som sa tešila na túto veľkolepú akciu – Big colour party. Štvorhodinová makačka. Štyri rôzne druhy športovej aktivity. A to všetko s úžasnými inštruktorkami, ktoré sa vystriedali na jedinom pódiu.

Čítaj ďalej

Aj napriek tomu, že nám je jasné, že jedinou a naozaj účinnou obranou proti akémukoľvek vírusu je vlastná IMUNITA. Taktež vieme, že základom silnej imunity je pravidelný pohyb,zdravá strava, psychická rovnováha a pod, nové nariadenie vlády zatvára našu FIT Zónu od štvrtka 15.10.2020 na neurčité obdobie.
Je nám to ľúto, no od tohto dátumu sa osobne v našom centre neuvidíme, ale ak máte záujem o napredovanie, alebo udržanie sa v zdravej kondícii, tak máme v ponuke naše web stránky, kde nájdete lekcie na BOSU, Jumping aj iné cvičenia ako sú TABATA, HIIT, Piloxing, DeepWork, Pound.
https://online.fit-zona.sk