Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

Čo hovoria na deepwork slovenskí inštruktori?

deep work ocami instruktorov

Deepwork nie je len o zdokonaľovaní tela, ale aj zlepšovaní vlastného JA, získavaní duševnej sily. Aspoň tak vidí deepwork Katka, ktorá ho precvičuje v Martine a vlastní fitcentrum Fit zóna v OC Tulip: „Môžem povedať, že deepwork u mňa ľudí nejakým spôsobom scelil. Vytvorili sa nové priateľstvá. Tí ľudia, ktorí chodia cvičiť, prijali výzvu, pretože to je ťažké cvičenie. Výzvu, aby sa zlepšovali nielen fyzicky, pretože deepwork z nich robí aj lepších ľudí, duševne silnejších.“ V čom to je, že deepwork zasiahne človeka aj v jeho vnútri? Katka to vysvetľuje tak, že to je v spojení modernej západnej a tradičnej východnej kultúry, pretože „spolu s príchodom veľkej záťaže si človek uvedomí svoju podstatu, svoje ja a na konci hodiny je čistý, bez problémov, ktoré odišli spolu s potom.“

Čítať ďalej

Aj napriek tomu, že nám je jasné, že jedinou a naozaj účinnou obranou proti akémukoľvek vírusu je vlastná IMUNITA. Taktež vieme, že základom silnej imunity je pravidelný pohyb,zdravá strava, psychická rovnováha a pod, nové nariadenie vlády zatvára našu FIT Zónu od štvrtka 15.10.2020 na neurčité obdobie.
Je nám to ľúto, no od tohto dátumu sa osobne v našom centre neuvidíme, ale ak máte záujem o napredovanie, alebo udržanie sa v zdravej kondícii, tak máme v ponuke naše web stránky, kde nájdete lekcie na BOSU, Jumping aj iné cvičenia ako sú TABATA, HIIT, Piloxing, DeepWork, Pound.
https://online.fit-zona.sk