Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

Zuzana M.

Za jeden rok schudla približne 10 kíl tuku. Svalová hmota ostala a Zuzka sa cíti skvele, plná energie a naďalej na sebe maká.

Ako sa jej to podarilo? Pravidelnou stravou 5x denne v menších porciách, žiadne špeciálne jedlá, ani doplnky výživy. Žiadne sladkosti, sladené nápoje, len pestrá a pravidelná strava 🙂

Využila širokú škálu našej ponuky profesionálych cvičení a makala 3x-4x do týždňa 💪

Jej obľúbené lekcie?

PILOXING SSP
DeepWork
TABATA
Ranný Jumping+BOSU

Takže hlavu hore a prajeme veľa chuti do cvičenia, úsmevu a pozitívnej energie 🤘💜

Vždy si nájdite ČAS pre seba, je to len hodina zo dňa, ktorá Vám dodá energiu a budete mať skvelú náladu a určite tú radosť prenesiete do svojho osobného života 😍

Aj napriek tomu, že nám je jasné, že jedinou a naozaj účinnou obranou proti akémukoľvek vírusu je vlastná IMUNITA. Taktež vieme, že základom silnej imunity je pravidelný pohyb,zdravá strava, psychická rovnováha a pod, nové nariadenie vlády zatvára našu FIT Zónu od štvrtka 15.10.2020 na neurčité obdobie.
Je nám to ľúto, no od tohto dátumu sa osobne v našom centre neuvidíme, ale ak máte záujem o napredovanie, alebo udržanie sa v zdravej kondícii, tak máme v ponuke naše web stránky, kde nájdete lekcie na BOSU, Jumping aj iné cvičenia ako sú TABATA, HIIT, Piloxing, DeepWork, Pound.
https://online.fit-zona.sk