Pltníky 2, 036 01 Martin

+421 917 22 88 29 info@fit-zona.com

Meranie InBody

Meranie InBodyinbody

Prístroje InBody patria medzi úplnú špičku medzi bio-impedančnými analyzátormi ľudského tela. Analýza na prístroji InBody je nielen veľmi efektívna, ale navyše aj vhodná pre všetkých od 6 – 99 rokov. Ohromí Vás rýchlosť, samotná analýza trvá len okolo 1min.

RÝCHLA ANALÝZA

Doba merania na InBody trvá pár desiatok sekúnd. Nieje nutné pri nej odkladať väčšinu oblečenia. Nutné je iba mať holé ruky a nohy, aby všetkých osem dotykových elektród splnilo svoju funkciu na jedničku. Váhu oblečenia možno ľahko odčítať.

PRESNÁ ANALÝZA

Technológia DSM-BIA zaručuje jednu z najpresnejších dostupných analýz na svete. Žiadna iná váha s bio-impedačnou techológiou (tukomerom), ktorú vám ponúknu všade inde, vám nebude môcť zaručiť tak presnú analýzu ako InBody.

KVANTITA ÚDAJOV

Software vám ponúkne veľa údajov, ktoré zistí na základe merania na InBody – od množstva svalovej hmoty a tuku cez vyváženosť tela až po cvičebný plán.

ŠIROKÝ OKRUH KLIENTOV

Áno, nech už meranie na InBody podstúpi dieťa, starý človek, svalnatý športovec, či veľmi obézny jedinec, InBody vždy zmeria presne, pretože meranie sa neopiera o empirické údaje, štatistické výpočty a tým sa stáva jedným z najpresnejších analyzátorov ľudského tela na svete.

DATABÁZA KLIENTOV

InBody poskytne veľké množstvo údajov, taktiež v sebe zahŕňa databázu klientov. Vďaka tomu si presne vedieme evidenciu nameraných hodnôt každého klienta. Uskutočňujeme porovnania výsledkov v čase a zaznamenávame termíny návštev minulých aj budúcich.

VÝSLEDKY ANALÝZY:

  • Telesná voda, telesný tuk, svalová hmota, bez-tuková hmota, váha
  • BMI, percentuálny podiel telesného tuku, pomer pása k bokom (WHR)
  • Doporučené minimálne kalorické potreby (BMR)
  • História telesného zloženia (výsledky 10 testov)
  • Hodnotenie tukovej a svalovej tkaniny
  • Meranie v jednotlivých telesných častiach stanovené každou frekvenciou zvlášť

Rezervácie osobne na recepcii FIT Zóny alebo telefonicky.